Poszukujemy pracowników na stanowiska:

1. Programista

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych oraz rozwój istniejących funkcjonalności systemu obiegu dokumentów opartego na platformie Lotus Notes
  • prace programistyczne związane z wdrażaniem systemu u klientów
  • prace programistyczne związane z konfiguracją platformy Domino na potrzeby klienta
  • prace nad rozwojem aplikacji w technologii XPages

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • dobra znajomość dowolnego języka programowania (obiektowego/funkcjonalnego)
  • znajomość OOP
  • znajomość zagadnień bazodanowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i zorientowanie na osiąganie wytyczonych celów
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka angielskigo umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w pracy nie jest wymagane
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów

Dodatkowe atuty

  • znajomość platformy IBM/Lotus Domino
  • znajomość JavaScript, Dojo, Ajax

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobywania certyfikatów
  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz osiągnięć

2. Specjalista d/s handlowych

- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
- sprzedaż nowoczesnych technologii oraz usług
- pozyskiwanie nowych klientów
- obsługa bieżąca klientów
- przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
- łatwość nawiązywania kontaktów
- znajomość pakietu MS Office
- zaangażowanie i zorientowanie na sukces
- doświadczenie nie jest wymagane
- gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
- szkolenia handlowe i produktowe
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę w pracy
- atrakcyjny system wynagrodzenia
- mile widziani absolwenci
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
- możliwość pracy z domu

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji (List Motywacyjny oraz CV ze zdjęciem)

Pracujemy z:

  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png
  • 9.png
  • 10.png
  • 11.png
  • 16.png
  • 17.png
  • 18.png
  • 19.png
  • 20.png
  • 21.png
  • 22.png
  • 23.png
  • 24.jpg

LOGIN Sp. z o.o. 40-171 Katowice ul. Morwowa 4
NIP 634-01-25-821; Regon 00811965

Tel (032) 207 99 00 Fax (032) 207 99 01
login@login.katowice.pl